باتری 2 سلولی لپ تاپ ایسوس C423

باتری 2 سلولی لپ تاپ ایسوس C423
*مشخصات وات بر ساعت و ولت و آمپر در کیفیت های اورجینال و گرید A و کپی و های کپی با هم تفاوت دارند و بر این اساس بعضی از عکس ها از باتریهای اورجینال و بعضی از باتری های گرید A می باشد در صورت ضرورت بر آن مشخصات دلخواه حتما با فروشگاه تماس حاصل فرمایید*
*
  • Grad A Grad A
  • High copy High copy
  • Orginal Orginal
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

توضیحات محصول

باتری 2 سلولی لپ تاپ ایسوس C423، از نوع لیتیوم یون است. بسیاری از لپ تاپ هایی که جزو سری C423، محسوب می‌شوند، میتوانند از این باتری به عنوان جایگزینی برای باتری اصلی لپ تاپ خود استفاده کنند. این محصول از نوع اینترنال است. اگر به تصویر آن نگاه کنید، رابط‌هایی را خواهید دید که باید آنها را در مکان مخصوص خود در قسمت داخلی لپ تاپ متصل کنید. در نظر داشته باشید که اتصال اشتباه این رابط‌ها باعث می‌شود، تا مشکلات جدی برای سیستم شما ایجاد شود.

از دیگر مشخصات مربوط به این باتری می‌توانیم به ولتاژ و ظرفیت آن اشاره کنیم. در مدل C423، ولتاژ برابر با 4.4 ولت و ظرفیت 4940 آمپر ساعت است. همچنین 2 عدد سلول در مدار الکترونیکی آن قرار دارد که انرژی را در خود ذخیره کرده و در مواقع نیاز در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر مدل لپ تاپ شما در میان این گزینه‌ها نبود می‌توانید از دسته بندی مربوط به باتری لپ تاپ، مدل مناسب با سیستمتان را پیدا کرده و آن را خریداری کنید. تمامی محصولات موجود در سبزرایان با گارانتی 6 ماهه عرضه می‌شوند.

مشخصات
مشخصات عمومی
کیفیت ظاهری
نو