باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس P3540

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس P3540
*مشخصات وات بر ساعت و ولت و آمپر در کیفیت های اورجینال و گرید A و کپی و های کپی با هم تفاوت دارند و بر این اساس بعضی از عکس ها از باتریهای اورجینال و بعضی از باتری های گرید A می باشد در صورت ضرورت بر آن مشخصات دلخواه حتما با فروشگاه تماس حاصل فرمایید*
*
  • Grad A Grad A
  • High copy High copy
  • Orginal Orginal
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

توضیحات محصول

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس P3540، از نوع اینترنال است. این محصول ابعادی مشابه با باتری اصلی لپ تاپ هایی دارد که به عنوان مدل‌های سازگار با این محصول نام برده شده‌اند. همانطور که در تصویر باتری می‌بینید، رابط‌هایی در کناره آن وجود دارد که با اتصال آن به مکان‌های مخصوص خود، به دستگاه متصل شده و انرژی مورد نیازش را برآورده می‌کنند.

این باتری کیفیت ساخت بالایی دارد. بنابراین تا پایان طول عمرش که معمولا برای اکثر باتری‌ها 500 چرخه است، بدون هیچگونه مشکلی برق مورد نیاز لپ تاپ شما را تامین می‌کند.

از ویژگی‌های این باتری می‌توانیم به وجود 4 سلول در مدار الکترونیکی آن اشاره کنیم. سلول‌ها به خوبی می‌توانند انرژی را در خود ذخیره کنند. همچنین معمولا باتری‌هایی که سلول‌های بیشتری داشته باشند، معمولا از طول عمر بالاتری نیز برخوردارند.

در نهایت به ولتاژ و ظرفیت این باتری می‌رسیم که به ترتیب 15.4 و 4550 است. این باتری از نوع لیتیوم پلیمر است. این باتری‌ها بسیار سبک هستند و از نوع لیتیوم یون جدیدترند.

 

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس P3540 با چه لپ تاپ هایی سازگار است؟

پارت نامبری که برای این باتری عنوان شده برابر با C41N1832 است. شما می‌توانید این عدد را با عدد موجود روی سیستم خود مطابقت دهید و در صورت یکسان بودن آن از این محصول به عنوان باتری جایگزین استفاده کنید. اما به طور کلی کمپانی ایسوس به مدل‌های زیر اجازه استفاده از باتری P3540 را با توجه به مشخصاتی که دارند، داده است:

 P3540FB / P3548FB / PE574FB / Pro 3548FB / PX574F / Pro 574FB / PX574FB8265 / PX574FB8565

در فروشگاه سبزرایان باتری ایسوس برای مدل‌های دیگر نیز وجود دارد. با مراجعه به این دسته بندی می‌تواند باتری جایگزینی که برای سیستمتان مناسب است را با گارانتی 6 ماهه خریداری کنید.

مشخصات
مشخصات عمومی
کیفیت ظاهری
نو