آداپتور ایسوس 19 ولت 1.75 سر فیش MICRO USB مربع مدل 010BLF

آداپتور ایسوس 19 ولت 1.75 سر فیش MICRO USB مربع مدل 010BLF
  • ویژگی های محصول
  • ولتاژ: 19 ولت
  • گارانتی: 6 ماه شرکتی
  • آمپر: 1.75 آمپر
  • توان: 33 وات
  • ابعاد سر فیش: Micro USB
تولید کننده:
ایسوس
شناسه کالا در انبار: SRC-1043
در انبار
قیمت کالا:
610٬000 تومان
معرفی

درباره محصول

شارژر یا آداپتور لپ تاپ یکی از قطعاتی می باشد که به خاطر استفاده زیاد و مکرر در معرض خرابی و ضربه بیشتری قرار خواد داشت. در این مواقع است که متوجه می شوید که با وجود اتصال دستگاه به شارژر، فرآیند شارژ به درستی و صحیح انجام نخواهد شد. پیش از خرید از سازگاری کانکتور شارژرها با پورت ورودی لپ تاپ خود اطمینان حاصل نمائید.

درباره آداپتور ایسوس 19 ولت 1.75 سر فیش MICRO USB مربع

آداپتور ایسوس 19 ولت 1.75 سر فیش MICRO USB مربع برای تامین انرژی مورد نیاز بعضی از لپ تاپ ها توسط شرکت ایسوس طراحی و ساخته شده است. اگر می خواهید شارژر خود را تعویض کنید و یک شارژر جدید خریداری نمائید باید به این نکته مهم دقت کنید که انواع آداپتورها از نظر شکل و مشخصات فنی با همدیگر شباهت ها و فرق هایی دارند. البته فرق آداپتورها بسیار اهمیت بالایی دارد.

آداپتور ایسوس 19 ولت 1.75 سر فیش MICRO USB مربع با توان خروجی 19 ولت و 1.75 آمپر در ابعاد مناسب و با وزن سبکی که دارد با کیفیت خوب ساخته شده و بدنه بسیار مقاومی دارد. این شارژر لپ تاپ دارای ولتاژ ورودی 120-240 ولت بوده و در سای سبز رایان به فروش خواهد رسید.

پیشگیری

اولین و مهم ترین عامل آسیب و صدمه رساندن به آداپتورهای لپ تاپ نواسانات برق می باشد. با قرار دادن یک محافظ برق در سر راه شارژر می توان از این آسیب دیدگی پیشگیری نمود.

دومین عامل، تا کردن، گره زدن و مچاله کردن پی در پی کابل شارژر خواهد بود که باعث خرابی شارژر خواهد شد. کابل مسی بعد از تعداد مشخصی تا شدن و خم شدن خواهد شکست و امکان قطع شدگی کوچک و ایجاد پدیده اتصال کوتاه و در نتیجه مقدار جریان زیادی را از آداپتور شارژر جذب خواهد کرد و موجب سوختگی شارژر لپ تاپ می شود.

سومین عامل استفاده از کابل ها و تبدیل های 3 به 2 برق بی کیفیت خواهد بود. همچنین کیفیت کابل های رابط به خاطر نازک بودن رشته ها و عدم استفاده از مس در آلیاژ رشته ها از کیفیت بسیار کمی برخوردار هستند. استفاده از این کابل ها همان پدیده اتصال کوتاه را به وجود می آورد و به آداپتور لپ تاپ صدمه جدی وارد می کند.

مشخصات
برند
ایسوس
کیفیت
Orgenal
ولتاژ
19 ولت
آمپر
1.75 آمپر
توان
33 وات
طول کابل برق
1 متری
ابعاد سر فیش
Micro USB
نوع رابط کابل برق
ندارد
نوع آداپتور
مربع
مشخصات عمومی
وزن
120-130 گرم
رنگ
مشکی
جنس
پلاستیکی
گارانتی
6 ماه شرکتی
کیفیت ظاهری
نو