اخبار

راهنمای خرید بهترین اس اس دی گیمینگ سال 1402
راهنمای خرید بهترین اس اس دی گیمینگ سال 1402 1402 مهر 15, شنبه
عملکرد یکپارچه برای حفظ بهترین تجربه کاربری شما برای انواع استفاده های کاربری مانند گیمینگ، اداری و گرافیکی بسیار مهم است و SSD های مخصوص بازی می توانند به اجرای روان همه چیز کمک کنند.
تعمیر آداپتور لپ تاپ دل
تعمیر آداپتور لپ تاپ دل 1401 آبان 4, چهارشنبه
آداپتور لپ تاپ دل از آن دست قطعاتی می‌باشد که به علت فعالیت‌های مکرر احتمال آسیب در آن زیاد است. عمده اشکالات پیش آمده در شارژر لپ تاپ، عدم توانایی تغذیه دستگاه ‌می‌باشد که در چنین شرایطی، علی‌رغم اتصال دستگاه به شارژر، شارژ به درستی انجام نشده و کاربر به طور مداوم با لپ تاپی مواجه می شود که انرژی ندارد. با توجه به اهمیت منبع تغذیه در شارژ شدن دستگاه در این مطلب سعی داریم به عوامل خرابی و نحوه تعمیر آداپتور لپ تاپ دل بپردازیم.
تعمیر باتری لپ تاپ دل
تعمیر باتری لپ تاپ دل 1401 آبان 4, چهارشنبه
تعمیر باتری لپ تاپ دل یکی از خدمات سبزرایان می‌باشد که کاربران بسیاری به دنبال کسب اطلاعات و دریافت خدمات در این حوزه هستند. باتری لپ تاپ از اصلی‌ترین قطعات سخت افزاری درون سیستم می‌باشد که همواره در معرض آسیب دیدگی های بسیاری قرار دارد. این قطعه شاید کاربری و ظاهر ساده‌ای داشته باشد، اما ویژگی ها و حساسیت های منحصر به فردی دارد که بی توجهی به آن‌ می‌تواند برای کاربران مشکلات زیادی به وجود بیاورد. از این رو در این مطلب سعی داریم به بررسی مشکلات و نحوه تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ دل بپردازیم.
خرید انواع رم لپ تاپ قیمت
خرید انواع رم لپ تاپ قیمت 1401 آبان 4, چهارشنبه
رم نوعی ذخیره موقت حافظه لپ تاپ شما می‌باشد که به کاربر اجازه خواهد داد تا داده‌های ذخیره شده را تقریبا به صورت لحظه‌ای و آنی دریافت کرده و مطالعه نماید. اگر CPU لپ تاپ مجبور باشد برای هر عملی و اجرای هر برنامه از هارد استفاده کند، رایانه‌ شما با سرعت بسیار پایینی کار می‌کند. اما رم‌ دستگاه شما را قادر می‌سازند که سریع‌تر به داده‌ها دسترسی پیدا کند. با توجه به کاربرد این محصول در این مطلب سعی داریم به بررسی ویژگی‌های رم لپ تاپ قیمت آن بپردازیم.
بررسی تأثیر ارتقا رم لپ تاپ
بررسی تأثیر ارتقا رم لپ تاپ 1401 آبان 3, سه‌شنبه
ارتقا رم لپ تاپ یکی از راهکارهای اساسی جهت افزایش کارایی سیستم می‌باشد و زمانی که قصد تعویض یا ارتقا رم را دارید، باید به چه نکاتی توجه نمایید که در این مطلب سعی داریم بهاین موارد اشاره کنیم. همچنین قصد داریم متوجه شویم که تأثیر ارتقا رم لپ تاپ هزینه آن را توجیه می‌کند و در چه صورتی نیاز به انجام این کار داریم.
بررسی خرابی هارد لپ تاپ
بررسی خرابی هارد لپ تاپ 1401 آبان 3, سه‌شنبه
خرابی هارد لپ‌ تاپ و از بین رفتن اطلاعات درون آن هیچ وقت خبر نمی‌کند و اگر با عواملی که موجب خرابی هارد می‌شوند اطلاع داشته باشیم، می‌توانیم از آن پیشگیری کرده یا درصورتی که اتفاق افتاد برای ریکاوری اطلاعات به مراکز تعمیرات لپ تاپ مراجعه نماییم و مشکل‌مان را به صورت اصولی و با آگاهی کامل مطرح کنیم. از این رو در این مطلب سعی داریم به دلایل این خرابی و روش‌های تعمیر آن بپردازیم.
تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس
تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس 1401 آبان 3, سه‌شنبه
باتری لپ تاپ نقش تأمین کننده انرژی الکتریکی دستگاه را هنگامی که به برق دسترسی ندارید، ایفا می‌کند. این محصول در بعضی از مدل ها قابلیت جدا نمودن دارد و در برخی نیز جدا نمی‌شود و درآوردن آن مستلزم باز کردن قاب لپ تاپ می‌باشد. از این رو برای تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس این قطعه به افراد متخصص در این حوزه نیاز داریم. باتری لپ تاپ به طور کلی از دو بخش سلول و برد تشکیل شده که سلول کار ذخیره سازی و برد کار برقراری ارتباط با مادربرد را برعهده دارد. هرگونه اختلال در این دو بخش باعث کاهش کارایی باتری و کارنکردن آن خواهد شد که در ادامه به مشکلات رایج و نحوه تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس خواهیم پرداخت.
بررسی انواع رم لپ تاپ
بررسی انواع رم لپ تاپ 1401 آبان 3, سه‌شنبه
حافظه رم، یکی از مهم ترین و اساسی ‌ترین سخت‌ افزارهای هر سیستم می باشد، در نتیجه درک ماهیت و عملکرد آن لازم و کاربردی است. چرا که ‌آگاهی از نحوه عملکرد و اهمیت آن در کارکرد سیستم، کمک می‌کند تا در میان انواع رم لپ تاپ، بهترین گزینه متناسب با سیستم خود را تهیه کنید. از این رو در این مطلب سعی داریم به بررسی کارکرد انواع این سخت افزار در لپ تاپ‌های مختلف بپردازیم.
خرید لپ تاپ با هارد SSD
خرید لپ تاپ با هارد SSD 1401 آبان 3, سه‌شنبه
ویژگی‌های یک لپ تاپ دارای حافظه SSD
تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ
تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ 1401 مهر 17, یکشنبه
بررسی مشکلات رایج دی وی دی رایتر لپ تاپ